#1 2009-06-15 22:14:08

Riona

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 9
Punktów :   

REGULAMIN

Czy chcemy, czy nie chcemy, ale regulamin musi być. W przeciwnym wypadku może się zrobić niezły chaos. A ja lubię ład i porządek ;3
Nie jest dużo zasad, które panują na RPG, bo grunt to dobrze się bawić, a nie pilnować się w przestrzeganiu regulaminu, więc proszę się do nich stosować.

✖ Nie piszemy SYGNATUREK gdyż beda one utrudniać odczytywanie widomości - jeśli chcesz posiadać sygnaturkę musi ona być OBRAZKIEM
✖ W avatarze wstawiamy swoje zdjęcie.
✖ Każdy użytkownik może mieć na początek TYLKO jedną postać.
✖ Każda postać musi być opisana (możecie także ją narysować i wkleić w temacie o swojej postaci) w miejscu do tego przeznaczonym (czyt. warsztat postaci). W tym miejscu możecie także komentować perypetie bohaterów i ich samych, a także usiłować wyciągnąć informacje od drugiej osoby (Drodzy gracze, uważajcie by nie wypaplać wszystkiego!;)). Postać opisujemy mniej więcej tak, jak opisane są gatunki. Nie ma sensu się powtarzać. Zapraszam do działu BESTIARIUSZ ^^ Możecie też krótko opisać postać w pierwszej lub trzeciej osobie. Jednym śłowem kierujmy się zasadą: Róbta co chceta byleby było dobrze ;)
✖ Obecność na forum jest priorytetowa! Staraj się bywać najczęściej jak możesz (dobrze by było raz dziennie, jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, to przynajmniej raz na kilka dni).

✖ Nie baw się w mistrza gry i nie prowokuj sytuacji. To wolno tylko mi XDD Jeśli twoja postać jest samotna możesz zgłosić to w ogłoszeniach (np. poszukuje kompana, osoba do drużyny mile widziana itp) na pewno się ktoś zgłosi, a jeśli nie lubisz czekać, zgloś to mi, albo szybko kogoś ci znajdę, albo sam jakoś zajmę twoją postać na jakiś czas.
✖  Gdy już znudzi ci sie twoja postać i chcesz ją wycofać z gry musisz doprowadzić do jej ŚMIERCI. Wtedy możesz stworzyć nową postać^^

To wszystko^^ Miłej zabawy fantastycznym w świecie RPG!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.allgoals.pun.pl www.iwf.pun.pl www.4ju.pun.pl www.rometrouterws50.pun.pl www.hoplici.pun.pl