Your dreams come true...

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-18 23:53:56

Ritsu

Asuura, Biały Wojownik

Skąd: Kōbe-shi
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 11
Punktów :   

Asuura~Biały Wojownik.

imię: Asuura
nazwisko: n/a
wiek: ???

opis fizyczny:
włosy: połdługie, proste, geste i rozmierzwione. Czarne, opadające na oczy.
twarz: drobna, lekko zaznaczony nos. owalna, cera blada.
oczy: kocie, z kącikami uniesionymi ku górze a wewnętrznymi skierowanymi ku dołowi. Ciemnoniebieskie.
ubranie: biały płaszcz z dużym kołnierzem, zapinany na klamry. długość:do kolan, bluzka czasna, lekko opieta, bez rękawow zapinana na duży zasuwak. spodnie: opięte, czarne z zasuwakami na kolanach i udach, dwie klamry na dewym udzie, skórzane. buty: długie, założone na spodnie, czarne, zapinane na klamry i wiązane z tyłu. dodatki: na szyi medalion w krztałcie sierpu księżyca, srebrny, wysadzany granatowo-czarnymi diamentami, z tyłu na gładkiej srebrnej powierzchni napis: "Anieli z tobą synu" prawa dłoń w czarnej rękawiczce, lewa bez. w lewym uchu długi kolczyk zakonczony również sierpem księżyca [jak na medalionie, tylko bez napisu]


***Urodziłem się by nieść pokój. Tak mawiali ci, którzy powołali mnie do życia...Kim kolwiek byli, zostawili mi list ze słowami:" Idź w świat, a świat ci bratem bowiem chwała i potęga w tobie. Tylko ty możesz zabić tych, którzy nie umarli, a zyją na jawie snem wiecznych. Tylko ty mozesz pomścić nas, tych którzy stracili wszystko co mieli, a syna jedynego oddali pod opiekę Bogom..." Idę więc przez swiat, zmierzając tam, gdzie gasną promienie slońca, by odszukać prawdę o moim pochodzeniu***

Offline

 

#2 2009-06-19 18:08:32

SANEHIRA

Dante Rosario, The son of the grave

Skąd: Your MIND
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: Asuura~Biały Wojownik.

Łał! Bardzo ciekawa i przemyslana postać! Czy mogę dołączyć się do twoich przygód ;)?

Ostatnio edytowany przez SANEHIRA (2009-06-19 18:08:43)

Offline

 

#3 2009-06-26 11:58:03

Ritsu

Asuura, Biały Wojownik

Skąd: Kōbe-shi
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Asuura~Biały Wojownik.

oczywiście^^ ja zaczynam historię w Cardevii. Mozesz sie dołączyć^^

Offline

 

#4 2009-06-26 18:22:58

SANEHIRA

Dante Rosario, The son of the grave

Skąd: Your MIND
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: Asuura~Biały Wojownik.

dzieki, jesteś sympatyczny^^ Też chciałem tam zacząć ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anime-center.pun.pl www.rzeczpospolita-mw2.pun.pl www.ksm.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.fms-gdansk.pun.pl